هتل زاویه کاشان

بوتیک هتل زاویه یکی از ناب ترین هتل های مرکز شهر کاشان است که با ظرافت هنرمندانه ای در این شهر توریستی توجه ها را به سوی خود جلب می کند. این هتل با تلفیق عناصر معماری سنتی و با مهارت تحسین برانگیزی احساس آرامش را القا می کند. این هتل دارای امتیازاتی می باشد از جمله در منطقه ای قابل دسترس در مرکز شهر کاشان از لحاظ توریستی و موقعیت مکانی با فاصله اندکی به بازار بزرگ و مراکز تفریحی کاشان باکادری جوان آماده پذیرایی از میهمانان صاحب سلیقه خود میباشد

امیدواریم برای شما خاطره ساز باشیم و در عرصه گردشگری با شما خاطرات خوبی را رقم بزنیم. مهمان ما باشید که به حضور و وجود شما به توسعه، پیشرفت ، خودسازی و مهمان نوازی بیشتر فکر کنیم، میزبان شما باشیم که به حضورتان افتخار کنیم  و با هدف اینکه شایستگی و افتخار میزبانی شما سروران عزیز را در بوتیک هتل زاویه داشته باشیم. تمام سعی کارکنان ما همواره ایجاد فضایی آرام و امن بوده، با امید به اینکه در پایان اقامت خود با خاطره ای خوش این مجموعه را ترک نمایید. حضور و دیدار مجدد شما در بوتیک هتل زاویه موجب غرور و افتخار ما خواهد بود.۱۱ باب اتاق مجهز به لوازم مجلل با بافت سنتی که همگي داراي سيستم هاي امنيتي ضدحريق، صندوق امانات شخصي، تلفن، تلويزيون، اينترنت پرسرعت، ميني بار، خدمات ۲۴ ساعته روم سرويس، سرویس خشکشویی و ديگر ملزومات ويژه هتلهايي سنتی است که بخشي از توانمندي هاي اقامتي هتل بوتیک زاویه را تشکيل مي دهند.

هتل زاویه با احترام به کسانی که این هتل را برای اقامت خود انتخاب می کنند، تمامی امکانات و سرویس های رفاهی یک هتل لوکس را دارا می باشد. هر اتاق دو تخته دبل شامل سیستم تهویه مطبوع هوا ، اینترنت ، سرویس بهداشتی و حمام میباشند . این اتاقها به دلیل ادغام مدرنیته و سنت ، در عین زیبایی ، راحتی را هم برای شما به ارمغان می آورند.


کاشان شهر گل و گلاب (به لهجه کاشانی: کاشو و یا کاشون) شهری کویری در دامنه رشته‌کوه‌های مرکزی است دانشمندان قدیمی‌ترین خاستگاه تمدن بشری را سیلک در کاشان عنوان می‌کنند کاشان هزاران سال است که محل زندگی انسانها و اقوام گوناگون بوده و تمدنی کهن را در خود جای داده است.قدمت تاریخی منطقه کاشان مربوط است به یکی از کهن ترین مراکز استقرار بشر درفلات مرکزی ایران موسوم به سیلک مردمان نزدیک به ۷۰۰۰ سال پیش دراین قسمت که در ۲کیلومتری جنوب غر بی کاشان قراردارد، تمدنی را بنیان نهادند که آبادانی کنونی منطقه کاشان می تواند دنباله همان تمدن باشد،. کاشان همانند دیگر شهرهای قدیمی ایران معماری سنتی شهری‌اش را همچنان حفظ کرده است . کاشان دارای مناطق توریستی و تاریخی می باشد که در کلیه فصول پذیرای توریست ها میاشد .بوتیک هتل زاویه با فراهم کردن باکیفیت ترین خدمات گردشگری در کاشان سفری خاطره‌انگیز و فراموش نشدنی را رقم میزند. برای داشتن تجربه ای بی نظیر ما با کیفیت ترین امکانات را برای شما فراهم آورده ایم تا سفر به کاشان به خاطره ای فراموش نشدنی بدل گردد.


 تور گردشگری باغ و حمام فین کاشان
 تور گردشگری مسجد جامع کاشان
 تور گردشگری مسجد و مدرسه آقا بزرگ کاشان
 تور گردشگری آتشکده نیاسر کاشان
 تور گردشگری تپه های سیلک کاشان
 تور گردشگری خانه بروجردی ها
 تور گردشگری غار نیاسر (غار تالار رئیس)
 تور گردشگری بازار سنتی کاشان
 تور گردشگری قمصر کاشان
 تور گردشگری شهر زیرزمینی نوش آباد (مجموعه اویی)
 تور گردشگری خانه عباسیان


۰۳۱۵۵۴۰۲۵۵۱

۰۳۱۵۵۴۰۲۵۵۲

 امیدواریم که شایستگی و افتخار میزبانی شما سروران عزیز را در بوتیک هتل زاویه داشته باشیم. تمام سعی کارکنان ما همواره ایجاد فضایی آرام و امن بوده، با امید به اینکه در پایان اقامت خود با خاطره ای خوش این مجموعه را ترک نمایید.