اتاقهای بوتیک هتل زاویه

بوتیک هتل زاویه یکی از ناب ترین هتل های مرکز شهر کاشان است که با ظرافت هنرمندانه ای در این شهر توریستی توجه ها را به سوی خود جلب می کند. این هتل با تلفیق عناصر معماری سنتی و با مهارت تحسین برانگیزی احساس آرامش را القا می کند. این هتل دارای امتیازاتی می باشد از جمله در منطقه ای قابل دسترس در مرکز شهر کاشان از لحاظ توریستی و موقعیت مکانی با فاصله اندکی به بازار بزرگ و مراکز تفریحی کاشان باکادری جوان آماده پذیرایی از میهمانان صاحب سلیقه خود میباشد امیدواریم برای شما خاطره ساز باشیم و در عرصه گردشگری با شما خاطرات خوبی را رقم بزنیم. مهمان ما باشید که به حضور و وجود شما به توسعه، پیشرفت ، خودسازی و مهمان نوازی بیشتر فکر کنیم، میزبان شما باشیم که به حضورتان افتخار کنیم

 امیدواریم که شایستگی و افتخار میزبانی شما سروران عزیز را در بوتیک هتل زاویه داشته باشیم. تمام سعی کارکنان ما همواره ایجاد فضایی آرام و امن بوده، با امید به اینکه در پایان اقامت خود با خاطره ای خوش این مجموعه را ترک نمایید. حضور و دیدار مجدد شما در بوتیک هتل زاویه موجب غرور و افتخار ما خواهد بود.

۱۱ باب اتاق مجهز به لوازم مجلل با بافت سنتی که همگي داراي سيستم هاي امنيتي ضدحريق، صندوق امانات شخصي، تلفن، تلويزيون، اينترنت پرسرعت، ميني بار، خدمات ۲۴ ساعته روم سرويس، سرویس خشکشویی و ديگر ملزومات ويژه هتلهايي سنتی است که بخشي از توانمندي هاي اقامتي هتل بوتیک زاویه را تشکيل مي دهند.

هتل زاویه با احترام به کسانی که این هتل را برای اقامت خود انتخاب می کنند، تمامی امکانات و سرویس های رفاهی یک هتل لوکس را دارا می باشد. هر اتاق دو تخته دبل شامل سیستم تهویه مطبوع هوا ، اینترنت ، سرویس بهداشتی و حمام میباشند . این اتاقها به دلیل ادغام مدرنیته و سنت ، در عین زیبایی ، راحتی را هم برای شما به ارمغان می آورند.